M.Mikołajczak, Akt w Kolorze Pistacjowym

cena wywoławcza
~353 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 70 x 70 cm

Sygnatura i rok na odwrocie

Autor: Marcin Mikolajczak

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii.

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 41 Eur.

    • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową, debetową poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
      • PayPal - doliczamy 3%

      O Artyście:

      Polski artysta urodzony w 1975 roku. Mieszka i pracuje w Polsce. Mimo ze mal;arstwo zajmuje większą cześć jego życia zawodowego, jego kariera zawodowa przyspieszyła po ukończeniu studiów na Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu.