6

M.Dalek, Dzień Okrył Moją Ukochaną Wszystkim Miłym i Przytulnym

Akryl na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 80 x 80 cm

Sygnatura i rok na froncie

Autor: Monika Dałek

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 43 Eur.

    • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową, debetową poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
      • PayPal - doliczamy 3%

      O Artystce:

      Przedstawicielka młodego pokolenia artystów polskich.

      Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Dyplom obroniła w 2008 r. na Wydziale Edukacji Wizualnej w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. W. Stelmaszczyk, załącznik do dyplomu - książka artystyczna w Pracowni Projektowania Graficznego W. Morawskiego

      Aukcja Sztuki Erotycznej
      31 stycznia 2020 CET/Warsaw
      Cena wywoławcza
      236 EUR
      Wyświetleń: 64 | Ulubione: 0

      BeArte Gallery

      Aukcja Sztuki Erotycznej
      31 stycznia 2020 CET/Warsaw

      BeArte Gallery
      BeArte Gallery
      Hoejtoften 12
      DK-2690 Karlslunde