5

W.Kukliński, Malować jak Lautrec

Olej na desce, oprawiony w cienką ramkę w kolorze starego złota

Wymiary: 45 x 35 cm

Sygnatura górny lewy róg. Tytuł i rok na odwrocie

Autor: Włodzimierz Kukliński

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii.

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 34 Eur.

O Artycie:

Polski artysta samouk i ilustrator. Pracuje przede wszystkim w technice oleju, a jego obrazy często przedstawiają młode kobiety. Artysta uwielbia ilustrować bajki, książki historyczne i kryminały.

Aukcja Sztuki Erotycznej
31 stycznia 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
236 EUR
Wyświetleń: 83 | Ulubione: 0

BeArte Gallery

Aukcja Sztuki Erotycznej
31 stycznia 2020 CET/Warsaw

BeArte Gallery
BeArte Gallery
Hoejtoften 12
DK-2690 Karlslunde