W.Kukliński, Malować jak Lautrec

cena wywoławcza
~235 EUR

Olej na desce, oprawiony w cienką ramkę w kolorze starego złota

Wymiary: 45 x 35 cm

Sygnatura górny lewy róg. Tytuł i rok na odwrocie

Autor: Włodzimierz Kukliński

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii.

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 34 Eur.

O Artycie:

Polski artysta samouk i ilustrator. Pracuje przede wszystkim w technice oleju, a jego obrazy często przedstawiają młode kobiety. Artysta uwielbia ilustrować bajki, książki historyczne i kryminały.