M.Jaszczak, Aromat

M.Jaszczak, Aromat
cena wywoławcza
~353 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 120 x 100 cm

Sygnatura i rok na froncie

Autor: Marcin Jaszczak

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii.

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 150 Eur.

W celu obniżenia kosztów transportu obraz może być przesłany w tubie - ok 40 Eur.

    • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową, debetową poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
      • PayPal - doliczamy 3%

      O Artyście:

      Artysta urodzony w Poddębicach w Polsce. W 2002 roku ukończył PWSFTviT w Łodzi. Naukę kontynuował w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W 2013 roku ukończył studia dyplomem z malarstwa u prof. T. Chojnackiego. Od 2010 roku Marcin uczestniczy w programie promującym twórczość łódzkich artystów