12

S.Brzak Exotic

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 80 x 60 cm

Sygnatura i rok na przedzie i odwrocie

Autor: Sonja Brzak

Sprzedający: Galeria Sztuki Online BeArte z Danii

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Chorwacja - Polska, 41 Eur.

    • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą płatniczą poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
    • PayPal - doliczamy 3%

    O Artystce:

    Urodzona w Zagrzebiu w Chorwacji. Ukończyła edukację artystyczną na Akademii Sztuki w Liublianie. Na stałe mieszka i pracuje w Sveta Nedelja w Chorwacji.

    Ważniejsze wystawy:

    2017 Samobor, City Library, a joint exhibition of ceramics "Religion"
    2018 Artbox Project, New York, participation in a virtual exhibition with two paintings TARA I and TARA II
    2019 Sveta Nedelja, City Hall, a joint exhibition of ceramics "Memento"

    Aukcja Sztuki Erotycznej
    31 stycznia 2020 CET/Warsaw
    Cena wywoławcza
    259 EUR
    Wyświetleń: 46 | Ulubione: 0

    BeArte Gallery

    Aukcja Sztuki Erotycznej
    31 stycznia 2020 CET/Warsaw

    BeArte Gallery
    BeArte Gallery
    Hoejtoften 12
    DK-2690 Karlslunde