M.Dalek, Czułem, że Nadchodzisz

cena wywoławcza
~283 EUR

Akryl na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 100 x 100 cm

Sygnatura i rok na froncie

Autor: Monika Dałek

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 40 Eur.

    • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową, debetową poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
      • PayPal - doliczamy 3%

      O Artystce:

      Artystka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Dyplom obroniła w 2008 r. na Wydziale Edukacji Wizualnej w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. W. Stelmaszczyk, załącznik do dyplomu - książka artystyczna w Pracowni Projektowania Graficznego W. Morawskiego