E.Żochowska, Affect – A Girl and The Dogs II

cena wywoławcza
~235 EUR

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary: 70 x 70 cm

Autor: Ewa Żochowska

Obraz należy do kolekcji międzynarodowej galerii sztuki online BeArte Gallery w Danii

Transport:

Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu dzieła Dania - Polska - 42 Eur.  Rzeczywisty koszt transportu będzie wyliczony na podstawie adresu dostawy.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.

Płatność można zrealizować za pomocą:

  • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą płatniczą - poprzez stronę galerii www.bearte.gallery - doliczamy 2%
  • PayPal - doliczamy 3%

Płatność na nasze konto może być zrealizowana zarówno w PLN jak i w EUR.

O Artystce:

Ewa Żochowska mieszka i pracuje w Łodzi. Jest Absolwentką ASP w Łodzi , specjalizuje się w dziedzinie grafiki i w malarstwei olejnym.

W jej pracowni odbywają się lokalne imprezy kulturalne i warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych.

Artystka opracowała swoją unikalną technikę nakładania farby na płótno aby uzyskać bogate i aksamitne powierzchnie oraz matowe wyrafinowane kolory.

Ewa Żochowska od lat uczestniczy w wystawach zbiorowych jak i  indywidualnych w całej Polsce.

Ponadto artystka otrzymała zaszczytną nagrodę za obraz „Martwe kwiaty - Louise” w „Młodym polskim malarstwie”, Galeria „Ale Sztuka”, Kraków.

Jej prace znajdują się w licznych prywatnych kolekcjach sztuki w Polsce i Europie.