Luis Arenas, Summer Day

Luis Arenas, Summer Day
cena wywoławcza
~349 EUR
~815 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Akwarela, papier akwarelowy, antyrama

Wymiary 75 x 50 cm

Sygnatura na przedzie

Autor: Luis Cesar Cornejo Arena

Sprzedający: Galeria BeArte z Danii

Organizujemy ubezpieczony transport dzieła Wielka Brytania - Polska.  Rzeczywisty koszt transportu będzie wyliczony na podstawie adresu dostawy.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.

Płatność można zrealizować za pomocą:

  • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową - poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
  • PayPal - doliczamy 3%

Płatność na nasze konto może być zrealizowana zarówno w PLN jak i w EUR.

O Artyście:

Peruwiański artystka, który aktualnie mieszka w Wiekiej Brytanii.

Jak sam mówi o sobie:  urodziłem się w andyjskim, peruwiańskim mieście o nazwie Arequipa, o pięknym krajobrazie wokół gór, pięknych budynkach, położonym niedaleko morza.  Z zawodu jestem architektem a artystą odkąd skończyłem 9 lat. Na początku inspiracją był mój dziadek, który również był artystą akwarelą i uczył mnie w dzieciństwie.

Edukację artystyczną zdobyłem w szkole sztuk pięknych w Arequipa. Brałem udział w wystawach galeriach Ameryki Południowej.