Anna Masiul-Gozdecka, Small Balerinas

cena wywoławcza
~209 EUR

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 60 x 80 cm

Sygnatura i rok na odwrocie

Rok: 2017

Autor: Anna Masiul-Gozdecka

Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 44 Eur.  Rzeczywisty koszt transportu będzie wyliczony na podstawie adresu dostawy.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.

Płatność można zrealizować za pomocą:

  • wygenerowanego przez nas paylinku, kartą kredytową - poprzez stronę galerii www.bearte.gallery -  doliczamy 2%
  • PayPal - doliczamy 3%

Płatność na nasze konto może być zrealizowana zarówno w PLN jak i w EUR.

O Artystce:

Anna Masiul-Gozdecka ukończyła Warszawską Akademię Sztuk Pięknych w 2000 roku. Maluje realistyczne i abstrakcyjne obrazy techniką farb akrylowych i kolaży.

Jej prace znajdują się w kolekcjach na całym świecie: Polska, Wielka Brytania, Kanada Australia, Tajwan, Luksemburg, Szwajcaria, Dania.