Olej na płótnie
Wymiary: 120 x 100 cm
Sygnatura z przodu
Rok 2018
Autor: Jolanta Haluch
Rok 2018
Sprzedający: Galeria BeArte z siedzibą w Danii
Obraz transportowany będzie z Polski. Obraz jest przedmiotem o niestandardowych wymiarach.
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Polska - Polska, 150 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
- W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu, prosimy o kontakt z Galerią. Galeria nie ponosi odpowiedzialnośc za ewenualne uszkodzenie lub zaginiecie przesyłki.
- Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur.
O Artyście:
Artystka mieszka i pracuje w Krakowie. Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.
Jest architektem, projektantką wnętrz mieszkalnych i prywatnych, projektantką biżuterii i malarką.
Brała udział w licznych wystawach sztuki ulicznej w Europie, min; w Hiszpanii, we Francji. Współpracuje na stałe z krakowskimi galeriami.
Jest także autorką kilku książek.
Zaprojektowała wnętrza dwunastu restauracji w Krakowie i wykonywała projekty związane z budową Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W latach 80-tych Artystka była ściśle związana z Danią, kiedy to wzięła udział w Zgromadzeniu Studentów Architektury w Aarhus.
Wspomnienia z pobytu w Danii zaowocowały serią kopenhaską.