J.Szumska, Parada

J.Szumska, Parada
cena wywoławcza
~350 EUR
~700 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej i akryl na płótnie

Wymiary 120 cm x 100 cm

Sygnatura na przodzie obrazu

Autor: Joanna Szumska

Obraz stanowi własność Galerii BeArte.

Szacunkowy czas dostawy 3 dni robocze.

Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Polska - Polska :

  • DHL - ubezpieczona przesyłka - 152 Euro, obraz o niestandardowych wymiarach
  • Przesyłka zwykła - ok 100 - 250 zł
  • Przesyłka zwykła w tubie  - ok 50 zł
  • Odbiór osobisty od artystki w Warszawie, po uprzednim umówieniu się
  • Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.

Prosimy o kontakt z Galerią w sprawie decyzji co do transportu. Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.

O Artyście:

Joanna Szumska urodzona w 1965 roku, mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu szkoły pracowała w teatrze lalek Baj przy realizacji projektów scenograficznych, następnie przez wiele lat prowadziła dział marketingu firmy poligraficznej, a ponadto pracowała jako grafik. Podczas pobytu w USA w 2001 roku powróciła do pasji malarskiej.