Olej i akryl na płótnie
Wymiary 120 cm x 100 cm
Sygnatura na przodzie obrazu
Autor: Joanna Szumska
Obraz stanowi własność Galerii BeArte.
Szacunkowy czas dostawy 3 dni robocze.
Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Polska - Polska :
- DHL - ubezpieczona przesyłka - 152 Euro, obraz o niestandardowych wymiarach
- Przesyłka zwykła - ok 100 - 250 zł
- Przesyłka zwykła w tubie - ok 50 zł
- Odbiór osobisty od artystki w Warszawie, po uprzednim umówieniu się
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
Prosimy o kontakt z Galerią w sprawie decyzji co do transportu. Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.
O Artyście:
Joanna Szumska urodzona w 1965 roku, mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu szkoły pracowała w teatrze lalek Baj przy realizacji projektów scenograficznych, następnie przez wiele lat prowadziła dział marketingu firmy poligraficznej, a ponadto pracowała jako grafik. Podczas pobytu w USA w 2001 roku powróciła do pasji malarskiej.