Olej na płótnie, nieoprawiony
Wymiary: 80 x 60 cm
Sygnowany od frontu
Autor: Danuta Niklewicz
Rok: 2017
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 41 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.