Olej na płótnie, nieoprawiony
Wymiary 92 x 72 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Rok: 2017
Autor: Jacek Tyczyński
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 43 Eur. Szacunowy czasto dostawy 3-4 dni robocze.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O Artyście:
Jacek Tyczyński mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Studiował na Wydziale Sztuk Pięknych Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1985 r.
Otrzymał dyplom z doc. Janusz Kaczmarski. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.