J. Tyczyński, Japońska Madonna

cena wywoławcza
~350 EUR
niesprzedana
~350 EUR
~1 168 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie, nieoprawiony

Wymiary 92 x 72 cm

Sygnatura i rok na odwrocie

Rok: 2017

Autor: Jacek Tyczyński

Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 43 Eur. Szacunowy czasto dostawy 3-4 dni robocze.

  • Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
  • W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu, prosimy o kontakt z Galerią.
  • Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.

O Artyście:

Jacek Tyczyński mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Studiował na Wydziale Sztuk Pięknych Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1985 r.

Otrzymał dyplom z doc. Janusz Kaczmarski. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.