Olej na płótnie, nieoprawiony
Wymiary: 60 x 80 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Autor: Jacek Malinowski
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 41 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O artyście:
Jacek Malinowski, polski malarz, urodził się w 1969 roku w Bielsku-Białej, obecnie mieszka w Rumi.
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Pięknych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku oraz „Magazyn Sztuki”, podmiot stowarzyszony z Domem Kultury Ochota w Warszawie.
Uczy rysowania i malowania dla dorosłych. Jest także pedagogiem i animatorem kultury. Realizuje projekty społeczne, artystyczne i kulturalne w ramach Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Twórczej FreeArt, którego jest prezesem.