Olej na płótnie
Wymiary: 61 x 46 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Autor: Jakub Szymański
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 35 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych
Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O Artście:
Jakub Szymański, polski artysta urodzony w 1970 roku w Słupsku. Mieszka i pracuje w Gdańsku.
W 1995 roku ukończył studia na Wydziale Inżynierii Uniwersytetu Gdańskiego. Od tego czasu zajmuje się malarstwem i rysunkiem oraz pprojektowaniem.
W latach 1993-95 studiował u artysty malarza Piotra Sosińskiego w Gdańsku, a podczas studiów na wydziale technicznym uczył się równolegle u prof. Janusza Osickiego i Krzysztofa Wróblewskiego.