Olej na płótnie, nieoprawiony
Wymiary 60 x 80 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Rok: 2017
Autor: Anna Masiul-Gozdecka
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 41 Eur. Szacunowy czasto dostawy 3-4 dni robocze.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O Aryście:
Anna Masiul-Gozdecka ukończyła Warszawską Akademię Sztuk Pięknych w 2000 roku. Maluje realistyczne i abstrakcyjne obrazy techniką farb akrylowych i kolaży.
Jej prace znajdują się w kolekcjach na całym świecie: Polska, Wielka Brytania, Kanada Australia, Tajwan, Luksemburg, Szwajcaria, Dania.