Olej na płótnie
Wymiary 140 x 50 cm
Sygnatura od frontu
Autor: Jolanta Haluch
Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Dania - Polska - 143 Euro (obraz o niestandardowych wymiarach). Obraz może być też przesłany w tubie co obniży koszty przesyłki. Szacunkowy czas dostawy 3-4 dni robocze.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
- W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu lub transportu w tubie, prosimy o kontakt z Galerią.
O Artyście:
Jolanta Haluch mieszka i pracuje w Krakowie. Malarka jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Jest architektem, projektantką wnętrz i biżuterii oraz malarką. Pracuje głównie z wykorzystaniem techniki oleju, tuszu, węgla i suchego pastelu.