J.Haluch, North

J.Haluch, North
cena wywoławcza
~198 EUR
~198 EUR
~467 EUR

Olej na płótnie

Wymiary 140 x 50 cm

Sygnatura od frontu

Autor: Jolanta Haluch

Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Dania - Polska - 143 Euro (obraz o niestandardowych wymiarach). Obraz może być też przesłany w tubie co obniży koszty przesyłki. Szacunkowy czas dostawy 3-4 dni robocze.

  • Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
  • W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu lub transportu w tubie, prosimy o kontakt z Galerią.
  • Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.

O Artyście:

Jolanta Haluch mieszka i pracuje w Krakowie. Malarka jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Jest architektem, projektantką wnętrz i biżuterii oraz malarką. Pracuje głównie z wykorzystaniem techniki oleju, tuszu, węgla i suchego pastelu.