Olej na płótnie
Wymiary: 100 x 90 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Autor: Olga Pelipas
Rok 2016
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 46 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O Artyście:
Olga Pelipas - artystka urodzona na Krymie (Ukraina) w 1988 r.
Ukończyła Państwową Akademię Wzornictwa i Sztuki w Charkowie:
w 2013 r. - Katedra Malarstwa Ściennego,
w 2011 r. - Katedra Ilustracje