O.Pelipas, Karuzela

O.Pelipas, Karuzela
cena wywoławcza
~350 EUR
~1 168 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie

Wymiary: 100 x 90 cm

Sygnatura i rok na odwrocie

Autor: Olga Pelipas

Rok 2016

Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 46 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych

  • Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
  • W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu, prosimy o kontakt z Galerią.
  • Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.

O Artyście:

Olga Pelipas - artystka urodzona na Krymie (Ukraina) w 1988 r.

Ukończyła Państwową Akademię Wzornictwa i Sztuki w Charkowie:

w 2013 r. - Katedra Malarstwa Ściennego,

w 2011 r. - Katedra Ilustracje