Olej na płótnie
Wymiary 100 x 90 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Obraz znaduje się w zbiorach Gallery BeArte Denmark
Autor Jakub Szymański
Polski artysta urodzony w 1970 roku w Słupsku. Mieszka i pracuje w Gdańsku.
W 1995 roku ukończył studia na Wydziale Inżynierii Uniwersytetu Gdańskiego. Od tego czasu zajmuje się malarstwem i rysunkiem oraz pprojektowaniem.
W latach 1993-95 studiował u artysty malarza Piotra Sosińskiego w Gdańsku, a podczas studiów na wydziale technicznym uczył się równolegle u prof. Janusza Osickiego i Krzysztofa Wróblewskiego.
Dowiedz się więcej: Jakub Szymański
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 46 Eur.
Klient może zorganizowac transport we własnym zakresie.