Olej na desce, drewniana rama
Wymiary 70 x 50 cm
Sygnatura i rok na przedzie
Obraz należy do kolekcji BeArte Gallery Denmark
Obraz przedstawia stylizowany portret księżnej Cecylii Neville, matki krółow angielskich: Edwarda IV i Ryszarda III.
Autor: Daniel Porada
Artysta ukończył Wyższą Sztuki Uniwerytetu w Rzeszowie, a następnie studiował na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem obronił w pracowni prof. P. Kuncy.
Po studiach spędził dużo czasu pracując w branży reklamowej, gdzie stworzył wiele ciekawych projektów artystycznych, wiele plakatów filmowych, w tym plakat do „Katynia” Andrzeja Wajdy.
Dowiedz się więcej:Daniel Porada
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 38 Eur.
Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.