J.Szumska, Parada

J.Szumska, Parada
cena wywoławcza
~345 EUR
~760 EUR

Olej i akryl na płótnie

Wymiary 120 cm x 100 cm

Sygnatura na przodzie obrazu

Autor: Joanna Szumska

Artystka urodzona w 1965 roku, mieszka i pracuje w Warszawie.

Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu szkoły pracowała w teatrze lalek Baj przy realizacji projektów scenograficznych, następnie przez wiele lat prowadziła dział marketingu firmy poligraficznej, a ponadto pracowała jako grafik. Podczas pobytu w USA w 2001 roku powróciła do pasji malarskiej.

Dowiedz się więcej: Joanna Szumska

Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Polska - Polska - 137 Euro (obraz o b.dużych wymiarach)

Klient może zorganizoiwać własny transport lub za zgodą atystki odebrać osobiście.