Olej i akryl na płótnie
Wymiary 120 cm x 100 cm
Sygnatura na przodzie obrazu
Autor: Joanna Szumska
Artystka urodzona w 1965 roku, mieszka i pracuje w Warszawie.
Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu szkoły pracowała w teatrze lalek Baj przy realizacji projektów scenograficznych, następnie przez wiele lat prowadziła dział marketingu firmy poligraficznej, a ponadto pracowała jako grafik. Podczas pobytu w USA w 2001 roku powróciła do pasji malarskiej.
Dowiedz się więcej: Joanna Szumska
Szacunkowy koszt ubezpieczonego transportu Polska - Polska - 137 Euro (obraz o b.dużych wymiarach)
Klient może zorganizoiwać własny transport lub za zgodą atystki odebrać osobiście.