Olej na płótnie
Wymiary 60 x 88 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Obraz znaduje się w zbiorach Gallery BeArte Denmark
Autor Jacek Tyczyński
Artysta mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Studiował na Wydziale Sztuk Pięknych Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1985 r. Otrzymał dyplom z doc. Janusz Kaczmarski. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.
Dowiedz się więcej: Jacek Tyczyński
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 40 Eur.
Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.