Olej na płótnie
Wymiary 50 x 60 cm
Sygnatura i rok od frontu
Autor: Malwina Cieślik
Urodzona 2 września 1975 r. w Radomsku, w Polsce. W 1997 r. ukończyła projektowanie architektoniczne w TZN w Częstochowie.
W latach 1997-2001 studiowała na Wydziale Sztuki Politechniki w Częstochowie.
W 2001 roku uzyskała dyplom w zakresie grafiki artystycznej - litografii, pod kierunkiem profesor. K. Szwajkowskiej.
Dowiedz się więcej:Malwina Cieślik
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 36 Eur.
Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.