M.Cieślik, Polonus

M.Cieślik, Polonus
cena wywoławcza
~161 EUR
~483 EUR

Olej na płótnie

Wymiary 50 x 60 cm

Sygnatura i rok od frontu

Autor: Malwina Cieślik

Urodzona 2 września 1975 r. w Radomsku, w Polsce. W 1997 r. ukończyła projektowanie architektoniczne w TZN w Częstochowie.

W latach 1997-2001 studiowała na Wydziale Sztuki Politechniki w Częstochowie.

W 2001 roku uzyskała dyplom w zakresie grafiki artystycznej - litografii, pod kierunkiem profesor. K. Szwajkowskiej.

Dowiedz się więcej:Malwina Cieślik

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 36 Eur.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.