10

M.Cieślik, Polonus

Estymacje: 484 EUR

Olej na płótnie

Wymiary 50 x 60 cm

Sygnatura i rok od frontu

Autor: Malwina Cieślik

Urodzona 2 września 1975 r. w Radomsku, w Polsce. W 1997 r. ukończyła projektowanie architektoniczne w TZN w Częstochowie.

W latach 1997-2001 studiowała na Wydziale Sztuki Politechniki w Częstochowie.

W 2001 roku uzyskała dyplom w zakresie grafiki artystycznej - litografii, pod kierunkiem profesor. K. Szwajkowskiej.

Dowiedz się więcej:Malwina Cieślik

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 36 Eur.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.

Aukcja Bearte Gallery kolekcja
03 listopada 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
161 EUR
484 EUR
Wyświetleń: 37 | Ulubione: 1

BeArte Gallery

03 listopada 2019 CET/Warsaw

BeArte Gallery
BeArte Gallery
Hoejtoften 12
DK-2690 Karlslunde