Wł. Kukliński, Pretekst

Wł. Kukliński, Pretekst
cena wywoławcza
~207 EUR
~207 EUR
~529 EUR

Olej na płótnie, srebrna ramka

Wymiary: 30 x 40 cm

Sygnowany od frontu

Obraz należy do kolekcji BeArte

Sztuka erotyczna.

Autor: Włodzimierz Kukliński

Polski artysta samouk i ilustrator. Pracuje przede wszystkim w technice oleju, a jego obrazy często przedstawiają młode kobiety. Artysta uwielbia ilustrować bajki, książki historyczne i kryminały.

Dowiedz się więcej: Włodzimierz Kukliński

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 33 Eur.

Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.