I.Priumus-Ziarnowska, Różowa Brama

cena wywoławcza
~229 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie i desce, drewniana rama w kolorze złotym

Wymiary 78 x 68 cm

Sygnatura na przedzie i odwrocie

Autor: Ilona Prymus - Ziarnowska

Polska artystka mieszkająca i pracująca w Wojkowicach-Kościelnych. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych.

Ważniejsze wystawy:

  • 2019 „Moje Kolory”, Kraków
  • 2018 Nowogród
  • 2018 Tarnowskie Góry
  • 2018 Być albo nie być, Tarnowskie Góry
  • 2018  „W Stronę Słońca”, Tychy
  • 2017 Skoczów jak malowany

Dowiedz się więcej: Ilona Primus-Ziarnowska

Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Polska - Polska - 40 Eur