22

Sonja Brzak, The Silence II

Olej na płótnie, bez ramy

Wymiary 80 x 60 cm

Sygnatura na  przedzie i odwrocie

Autor: Sonja Brzak

Urodzona w Zagrzebiu w Chorwacji. Ukończyła edukację artystyczną na Akademii Sztuki w Liublianie. Na stałe mieszka i pracuje w Sveta Nedelja w Chorwacji.

Ważniejsze wystawy:

2017 Samobor, City Library, a joint exhibition of ceramics "Religion"
2018 Artbox Project, New York, participation in a virtual exhibition with two paintings TARA I and TARA II
2019 Sveta Nedelja, City Hall, a joint exhibition of ceramics "Memento"

Dowiedz się więcej: Sonja Brzak

Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Chorwacja - Polska - 40 Eur

Aukcja Europejscy Artyści
20 października 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
230 EUR
407 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
345 EUR
177%
Wyświetleń: 124 | Ulubione: 0

BeArte Gallery

Aukcja Europejscy Artyści

BeArte Gallery
BeArte Gallery
Hoejtoften 12
DK-2690 Karlslunde