M.Mężyńska, Nazionale Cafe

M.Mężyńska, Nazionale Cafe
cena wywoławcza
~114 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie, bez ramy

Wymiary 50 x 40 cm

Sygnatura na odwrocie

Autor: Marta Mężyńska

Artystka studiowała na ASP w Warszawie, gdzie ukończyła licencjat z malarstwa pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego.

W 2004 roku pracowała nad scenografią do przedstawień teatralnych i filmów.

Od lat mieszka i pracuje we Włoszech.

Obrazy Marty Mężyńskiej prezentowane były na wystawach m.in.

  • Milano-Expo Feeding the Planet
  • Fabbrica del vapore (Milano World ARTS MAP), które odbyły się pod hasłem "Detail" w Teatro Nuovo (Piazza San Babila).

Obrazy Artystki ujawniają obserwatorowi miłe i intrygujące niespodzianki. Zjadują się w wielu prywatnych kolekcjach m.in we Włoszech i Danii.

Dowiedz się więcej:Marta Mężyńska

Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Dania - Polska - 38 Eur