Olej na płótnie, bez ramy
Wymiary 50 x 40 cm
Sygnatura na odwrocie
Autor: Marta Mężyńska
Artystka studiowała na ASP w Warszawie, gdzie ukończyła licencjat z
malarstwa pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego.
W 2004 roku pracowała nad scenografią do przedstawień teatralnych i filmów.
Od lat mieszka i pracuje we Włoszech.
Obrazy Marty Mężyńskiej prezentowane były na wystawach m.in.
- Milano-Expo Feeding the Planet
- Fabbrica del vapore (Milano World ARTS MAP), które odbyły się pod hasłem "Detail" w Teatro Nuovo (Piazza San Babila).
Obrazy Artystki ujawniają obserwatorowi miłe i intrygujące niespodzianki. Zjadują się w wielu prywatnych kolekcjach m.in we Włoszech i Danii.
Dowiedz się więcej:Marta Mężyńska
Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Dania
- Polska - 38 Eur