Olej na płótnie, bez ramy
Wymiary 40 x 40 cm
Sygnatura na odwrocie
Autor: Robert Zietara
Robert Zietara to polski artysta mieszkający i pracujący w Norwegii.
Oprócz tego, że jest malarzem, Robert działa jako projektant krajobrazu w 3D, grafik, fotograf i filmowiec.
Ważniejsze wystawy:
IX 2019 Main Show Exhibition
Ważniejsze wydarzenia:
IX 2019 - Jego ostatnie prace zostały zauważone przez IX Arts Association, wiodącą na świecie organizację zajmującą się współczesną sztuką
Dowiedz się więcej: Robert Zietara
Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Norwegia - Polska - 39 Eur