Akryl i olej na płótnie, bez ramy
Wymiary 50 x 35 cm
Sygnatura,rok, tytuł na odwrocie. tytuł na przedzie
Autor: Tatyana Mironova. Ukończyła Wydział Sztuki na Uniwersytecie Smoleńskim.
Ważniejsze wystawy:
- 2015 Międzynarodowa wystawa pt. "Роrtrait Now" , Muzeum w Petersburgu
- 2017 Międzynarodowa wystawa ETHNO ART FEST (Moskwa-Londyn);
- 2018 Zwyciężczyni międzynarodowej wystawy"Russian Art Week" Moskwa.
- 2019 10-ta Międzynarodowa wystawa portretów «Art Portrait Club International Festival», organizowana przez World Foundation for the Arts, w Moskwie
- 2019 Międzynarodowa wystawa "Orange Dawn", "Arbat" in Museum Mariny Tsvetaevej, Moskwa
- 2019 Międzynarodowy projekt Andreja Nekrasova "Geysers of the subconscious".
Waźniejsze wydarzenia:
- 2008 Wyróżnienie od Miasta Smoleńska za działaność artystyczną - nagroda dla Sztuki Młodej
- 2018 Zywciężczyni "Russian Art Week", w kategorii Porfesjonalne, Moskwa.
Dowiedz się więcej: Tatyana Mironova
Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Rosja - Polska - 140 Eur