Svetoslav Stoyanov, The Game of Change

cena wywoławcza
~689 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Olej na płótnie, bez ramy

Wymiary 60 x 45 cm

Sygnatura na froncie

Autor: Svetoslav Stoyanov

Artysta urodzony w Gabrovo w Bułgarii, obecnie mieszkający i pracujący w Londynie.

Pod wpływem wuja, który był artystą, malował od najmłodszych lat. Wuj był jeg pierwzym nauczycielem.

Zaczął profesjonalnie malować w 1992 roku i przez następne 15 lat dzielił swój czas między graniem na klawiszach w zespole rockowym a malowaniem.

Wystawiał swoją sztukę w wielu galeriach w Bułgarii i Londynie. Większość jego prac jest teraz częścią prywatnych kolekcji w różnych krajach.

Wybrane wystawy:

  • 2014 - Kensington Close Hotel – Londyn
  • 2015 - Wystawa  w Art Gallery – Tetbury (UK)
  • 2012 - ”Parallax: The international artist fair” w Chelsea (London)
  • 2012 - Wystawa w Art Gallery – Tetbury(UK)

Ważniejsze wydarzenia

Międzynarodowa Konfederacja Krytyków Sztuki (ICAC) opublikowała krytykę prac Svetoslava Stoyanova:

Tekst recenzji: Svetoslav Stoyanov - Critique by Timothy Warrington

Dowiedz się wiecej: Svetoslav Stoyanov

Dodatkowa informacja: Szacunkowe koszty transportu dziełą Wielka Brytania - Polska - 39 Eur